0%

KILKA SŁÓW O NAS

O FIRMIE

Jesteśmy firmą handlowo-usługową istniejącą na rynku od 2001 roku.
Jesteśmy firmą, która od początku swojego istnienia stawia na profesjonalizm wykonywanych usług oraz na indywidualne podejście do potrzeb każdego klienta.
Zajmujemy się sprzedażą oraz montażem stolarki otworowej(okna, drzwi, bramy garażowe. Dostarczamy kompleksowe systemy osłonowe do stolarki okiennej (żaluzje, rolety, moskitiery, parapety itp ) jak również inne akcesoria okienne(nawiewniki itp.). Znaczącą częścią naszej działalności jest serwis stolarki, zarówno gwarancyjny jak i pogwarancyjny co zapewnia naszym klientom bezpieczne i komfortowe użytkowanie zakupionych produktów.

Misją naszej Firmy jest kompleksowa obsługa. Przez kompleksowość rozumiemy doradztwo na etapie wyboru, tworzenie propozycji kosztorysowych, dostarczenie i montaż z naciskiem na terminowość i najwyższą jakość prac montażowych oraz zapewnienie serwisu gwarancyjnego i pogwarancyjnego na nasze produkty i usługi. Naszą misję realizujemy w oparciu o produkty renomowanych firm, wykwalifikowane i doświadczone grupy montażowe i nowoczesny sprzęt.

Wszystkie nasze produkty spełniają wymagania Aprobaty Technicznej ITB na które udzielamy wieloletniej gwarancji.
Elastyczność, solidność i terminowość ma u nas zawsze konkurencyjną cenę.

Posiadamy wieloletnie doświadczenie , dzięki któremu czujemy się profesjonalistami w dziedzinie sprzedaży i montażu drzwi wew. i zew. ,okien PCV i aluminium , parapetów i rolet wew. i zew. ,a także bram garażowych. Wszystkim klientom zapewniamy fachowe doradztwo ,pomiar ,transport oraz możliwość zakupu w systemie ratalnym a także rabaty . Dostosowujemy się do potrzeb każdego klienta .Posiadamy grupę montażową , która gwarantuje profesjonalny montaż.

color
http://drzwiokna.waw.pl/wp-content/themes/marmet/
http://drzwiokna.waw.pl/
#fffb00
style2
default
Loading posts...
#555555
on
none
loading
#555555
Sort Gallery
http://drzwiokna.waw.pl/wp-content/themes/marmet
on
no
off
off
off
off